Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/salmanip/public_html/wp-content/themes/nabnews1/print.php on line 5
چاپ صفحه
تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : nafisigh
حوزه : ورزشی, کشتی
شماره : 2880
تاریخ : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶ :: ۱۶:۲۶
رقابت‌های 4 وزن نخست کشتی فرنگی جوانان جهان طلای جهان در انتظار عبدولی و دادمرز/ شربی‌نیازی و نوروزی حذف شدند پویا دادمرز و کرامت عبدولی به دیدار نهایی مسابقات چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در فنلاند راه یافتند و شربی نیازی و نوروزی نیز حذف شدند.

پویا دادمرز و کرامت عبدولی به دیدار نهایی مسابقات چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در فنلاند راه یافتند و شربی نیازی و نوروزی نیز حذف شدند. به گزارش ایسنا، مسابقات چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان از صبح امروز (شنبه) در شهر تامپره کشور فنلاند در حال برگزاری است. نتایج کشتی گیران ایران در ۴ وزن نخست تاکنون به شرح زیر است: در وزن ۵۰ کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۵ بر صفرهایفنگ ژانگ از چین را از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل ذوالفقار علی اف از آذربایجان با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. دادمرز در این مرحله نیز الهام بهرام اف از ازبکستان را ۷ بر ۵ شکست داد و به فینال رسید.دادمرز برای رسیدن به مدال طلای جهان باید از سد کوین سورادو از آمریکا بگذرد. در وزن ۶۰ کیلوگرم کرامت عبدولی در دور اول با نتیجه ۵ بر یک آندرج گینز از آلمان را شکست داد وی در دور دوم حسن محمد از مصر را با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب کرد، عبدولی در دور سوم مقابل تالا تالا از چین با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.وی در دیدار نیمه نهایی نیز مانیش از هند را ۳ بر یک برد و فینالیست شد.حریف وی در دیدار نهایی الکساندر روشین از اوکراین خواهد بود. در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد شربی نیازی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر هاریوکا اوگا از ژاپن را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه ۶ بر ۴ آرمن باقداساریان از ارمنستان را مغلوب کرد. شربی نیازی در دور سوم مقابل آکژول محموداف از قرقیزستان با نتیجه ۲ بر ۲ شکست خورد و با توجه به صعود رقیبش به دیدار فینال راهی مرحله شانس مجدد شد تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند. شربی نیازی در این مرحله مقابل ساجان از هند به روی تشک رفت و در نهایت با نتیجه 14 بر 4 شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد. در وزن ۹۶ کیلوگرم امیرمحمد نوروزی در دور اول با نتیجه ۳ بر یک مقابل آندرج داداک از چک به پیروزی رسید اما در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب آرتور سارگسیان از روسیه شد و ا توجه به صعود رقیبش به دیدار فینال راهی گروه بازنده‌ها شد تا برای رسیدن به مدال برنز کشتی بگیرد. نوروزی در این مرحله ابتدا ساگار از هند را 6 بر 4 برد اما در دیدار بعد این مرحله مقابل مارتین ساوولاینن از کشور میزبان 3 بر یک شکست خورد و او نیز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای کتابداران محفوظ می باشد.